Manset Teknoloji Haberleri

Mavic Air Tanıtıldı. Özellikleri ve Fiyatı Nedir?

799$’lık telefon boyutundaki ‘Mavic Air’, 28 Ocak’tan itibaren gönderilmeye başlanacak

Mavic Air

DJI insansız hava araçlarını gizlemekte pek başarılı olamadı. Son birkaç modelde olduğu gibi Mavi Air’ de, bugün yapılan kurumsal açıklamanın hemen öncesinde piyasaya sızdırılmıştı. Cihaz, az çok beklediğimiz gibi Mavic Pro ile Spark arasında bir yerde ve firmanın mevcut tüketici odaklı kuadkopterlerini temsil ediyor.

DJI pantolon cebine sığacak büyüklükteki Air için ‘çizim tahtasına geri döndük’ dedi. Aslına bakarsanız cihaz o denli taşınabilir boyutlarda ki, firmanın Kuzey Amerika yöneticisi aletlerden iki tanesini yeleğinin cebine koydu bugün düzenlenen etkinlikte. “Cihaz, Pro’nun yarısı büyüklüğünde ve bir önceki modelden %41 oranında daha hafif.”
Cihazın üzerinde, üç eksenli kadranın tepesinde, 4K çözünürlüklü bir kamera yer alıyor. Resimler, düşük ışıkta çekim yapabilen 12 Megapiksellik kamera ile çekiliyor. Aynı zamanda HDR kalitesinin de olduğu kamerayla eşit olmayan ışık altında peyzaj çekimleri daha iyi şekilde yapılabiliyor. Firma sisteme, 32 megapiksel kamera çekimlerini bir birine bağlama kapasitesine sahip bazı fotoğrafçılık yazılım geliştirmelerini de ekledi.


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Konuyan gelen yorumlar
1 Yorumlara gelen cevaplar
0 Takip edenler
 
En çok cevap verilen yorum
En yeni yorum dizisi
2 Yorum yazarları
macM.A Son yorum yazarları
  Bana Bildir  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
M.A
Ziyaretçi
M.A

Mavic pro kullanıcısıyım.Çok memnunum.Cebe girecek boyutta ise mavic air de almayı düşünüyorum kısmetse 🙂 Dji kalitesi çok başka.Kesinlikle öneririm :)))))

mac
Ziyaretçi
mac

Mavic pro alıcaktım normalde siz pro’dan bu kadar memnunsanız o zaman mavic air harika bir şey alıcam Mavic air’i