Cep Telefonu

iPod Shuffle Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

iPod Shuffle Nedir ve Özellikleri Nelerdir? iPod shuffle, Apple Computer tarafından tasarlanan flash tabanlı dijital müzik çalardır. IPod shuffle, bir dizi şarkıyla kolayca yüklenecek ve rastgele sırayla oynatılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu iPod, iPod shuffle kullanıcılarının tüm bu iTunes veya diğer karmaşık çalma listesi yönetim özelliklerinden kurtulmasını sağlar. Karışmanın basit yapısı nedeniyle, müzik çaları neredeyse herhangi bir USB flash MP3 çalar gibi kullanmak mümkündür: Sadece MP3 dosyalarını kopyalayın. Dosyaları iPod'dan ekledikten veya kaldırdıktan sonra Veritabanı Oluşturucu programını çalıştırmanız yeterlidir. Küçük boyut ve yüksek depolama iyi şeyler ve küçük paketler hakkında ne söylediklerini biliyorsunuz. Pil iPod shuffle’n pil ömrü 12 saattir. Aynı zamanda pil göstergeleri sağlar, Yeşil renk pil seviyesini gösterir, Şarj düşük olduğunda anlamına kırmızı bir uyarı ile pil seviyesi belirtilecektir. Şarj edilebilir pillerin sınırlı sayıda şarj döngüsü vardır. Pil ömrü ve şarj döngüsü sayısı, kullanıma ve ayarlara göre değişir. Taşıması kolaydır. Kulaklık iPod shuffles kulaklık jakı dock konektörü olarak çift görev yapar. IPod shuffle'ı ters çevirin ve üzerinde bulunan yuvaya takın. Daha sonra hızlı bir senkronizasyon ve şarj için dock'u Mac veya Windows PC'nize USB üzerinden bağlayın. Ve bilgisayarınızdan uzaksanız, isteğe bağlı bir USB adaptörü ile hareket halindeyken şarj edebilirsiniz. Apple her anlamda bir çok başarıyı sağlarken çeşitli sektörleri de etkilemeye devam ediyor. Bu teknolojik ürünü ile de birçok müşteri potansiyeli sağlamaktadır. Kaliteli ve özel ses efektleriyle kullanıcılar üründen çok memnun.

iPod shuffle, Apple Computer tarafından tasarlanan flash tabanlı dijital müzik çalardır. IPod shuffle, bir dizi şarkıyla kolayca yüklenecek ve rastgele sırayla oynatılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu iPod, iPod shuffle kullanıcılarının tüm bu iTunes veya diğer karmaşık çalma listesi yönetim özelliklerinden kurtulmasını sağlar. Karışmanın basit yapısı nedeniyle, müzik çaları neredeyse herhangi bir USB flash MP3 çalar gibi kullanmak mümkündür: Sadece MP3 dosyalarını kopyalayın. Dosyaları iPod’dan ekledikten veya kaldırdıktan sonra Veritabanı Oluşturucu programını çalıştırmanız yeterlidir.

Küçük boyut ve yüksek depolama iyi şeyler ve küçük paketler hakkında ne söylediklerini biliyorsunuz.

Pil iPod shuffle’n pil ömrü 12 saattir. Aynı zamanda pil göstergeleri sağlar, Yeşil renk pil seviyesini gösterir, Şarj düşük olduğunda anlamına kırmızı bir uyarı ile pil seviyesi belirtilecektir. Şarj edilebilir pillerin sınırlı sayıda şarj döngüsü vardır. Pil ömrü ve şarj döngüsü sayısı, kullanıma ve ayarlara göre değişir. Taşıması kolaydır.

Kulaklık iPod shuffles kulaklık jakı dock konektörü olarak çift görev yapar. IPod shuffle’ı ters çevirin ve üzerinde bulunan yuvaya takın. Daha sonra hızlı bir senkronizasyon ve şarj için dock’u Mac veya Windows PC’nize USB üzerinden bağlayın. Ve bilgisayarınızdan uzaksanız, isteğe bağlı bir USB adaptörü ile hareket halindeyken şarj edebilirsiniz.

Apple her anlamda bir çok başarıyı sağlarken çeşitli sektörleri de etkilemeye devam ediyor. Bu teknolojik ürünü ile de birçok müşteri potansiyeli sağlamaktadır. Kaliteli ve özel ses efektleriyle kullanıcılar üründen çok memnun.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bana Bildir  
Bildir