Cep Telefonu Manset Teknoloji Haberleri

iPhone 8 Fiyatı Ne Kadar ? [AÇIKLANDI] iPhone 8 Fiyat

iPhone 8 Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone 8 Fiyatı Ne Kadar

Bu oluyor defalarca söylenmiştir Apple’ın son iPhone 8 amiral gemisi olacak bugüne kadarki en pahalı model cihaz birden 1.000 $ gelecek. Her iddia raporları ile. Şimdi, cihazın bu yılın ilerleyen saatlerinde duyurusu üzerine analistler, yeni amiral gemisinin tam olarak ne kadara mal olacağı konusunda öngörüler yapıyor …

Spigen TEKA RA200 Airpods Kulak Kancaları Kapağı

Bugün Goldman Sachs analisti Simona Jankowski, yatırımcılara yeni bir araştırma notu hazırladı. Yatırımcılara o iPhone 8 hakkındaki beklentilerini ana hatlarıyla çizdi. CNBC tarafından elde edilen notta Jankowski, Apple’ın iPhone 8’i 128GB ve 256GB kapasitelerde sunacağını öngörüyor.  Sırasıyla 999 dolar ve 1.099 dolar. Şu an Apple’ın sattığı en pahalı iPhone 256GB iPhone 7 Plus’tır ve 969 dolara satılmaktadır.

Jankowski , iPhone 8’in bir OLED ekranı , 3D algılayıcı ve genişletilmiş gerçeklik teknolojisi gibi özellikleri sunacağını iddia ederek, daha önce bildirilenlerin çoğunu doğruluyor .

Jankowski, yüksek fiyat etiketinin bir sonucu olarak, AAPL’nin ortalama iPhone satış fiyatının, 2018 mali yılı boyunca 763 $ ‘a yükseleceğini ve Wall Street tahminlerinin büyük kısmından daha yüksek olduğunu ve bu da ASP’yi 675 $’ a yükselttiğini tahmin ediyor. Jankowski, ayrıca AAPL’nin hedef fiyatını 164 $ ‘dan 170 $ seviyesine yükseltiyor ve 2018 iPhone satış öngörülerini 243 milyon adet artırıyor.

  • Analist Simona Jankowski, Perşembe günkü müşterilere bir not yazarak “İlk 1000 dolarlık iPhone’un anlamlı tepki gösterebilir” dedi. “Sonuç olarak, 18/18 EPS tahminlerimizi konsensüslerin çok üzerinde yükseltiyoruz.
  • “Daha büyük (5.8”) form faktörüne olan talebin artacağına, iPhone 8’in daha küçük form faktörlerinde bulunmayan yeni özelliklere sahip olacağı gerçeğini destekleyeceklerini düşünüyoruz “diye yazdı.

iPhone 8′ in fiyat düşüleceğini konuşmuşlardı !

Jankowski’nin tahminlerinin aksine, UBS analisti Steven Milunovich bu yılın başlarında Apple’ın iPhone 8’i 8GB ile 800GB arasında 64GB olarak sunacağını öngördü . Bu nedenle, fiyattan daha fazla olan tutarsızlık Apple’ın iPhone 8 ile ne tür depolama kapasiteleri sunacak olmasıdır.

Tüm iPhone 8 söylentilerinde olduğu gibi, Apple’ın bu ay resmen cihazını duyurduğu zamana kadar her şeyin değişebileceğini belirtmek önemlidir. Bununla birlikte, söylenti fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? 128GB iPhone 8 için 999 dolar düşürür müsünüz? 256GB model için 1.099 $ ne var?


3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konuyan gelen yorumlar
0 Yorumlara gelen cevaplar
0 Takip edenler
 
En çok cevap verilen yorum
En yeni yorum dizisi
3 Yorum yazarları
KadirOrhanMado21 Son yorum yazarları
  Bana Bildir  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kadir
Ziyaretçi
Kadir

Çok pahalı olur türkiye de

Orhan
Ziyaretçi
Orhan

Bu telefon türkiye de 5000 den aşağı olmaz ben size söyleyeyim

Mado21
Ziyaretçi
Mado21

Site ve güncel haberler çok güzel.Çok beğendim siteyi.Allah sizden dazı olsun…Bir elim sürekli bu siteyi açmakta olacak artık (: