İnternet Manset

Instagram Kullananlar İçin 5 Önemli Bilgi

Instagram Kullananlar İçin 5 Önemli Bilgi 1. Gönderileri Arşive Gönder 4 yıl önce Instagram'da utandığın utanç verici dövmenizin resmini sildiğini hiç düşündün mü? Ancak, aniden, soruya bağlı olarak, yayınınızın bu gönderi olmadan nasıl görüneceği konusundaki fikri düştü. Bu mesajı sildikten sonra geri gelmeyecek, ancak bu durumdan kaçınmanın başka bir yolu var Arşiv. Bu yayını Arşiv'e gönderebilir ve yayınınızdan kaldırılır, yayınınızı istediğiniz zaman beslemenize geri aktarabilirsiniz. Bu Instagram özelliğini kullanmak için, posta tıklamalarından herhangi birini köşedeki üç noktadan açın. 2. Bildirimi Açın Yüzlerce insanı, markayı ve diğer grupları takip etmelisiniz. Gönderi boyunca ilerlemek, asla kaçırmayacağınız bir şeydir. Ancak, feed'inizi bir süre kontrol etmeyi özlemediyseniz, en son Instagram yayına bakmak için bildirimleri açmanız gerekir. 3. Selfie Sticker'ı yerleştirin Bu özellikle düzenli hikâye kullanıcıları için en ilginç Instagram özelliği. Normal bir Selfie çekmekten daha ilginç ne olacak? İstediğiniz yere yapıştırabileceğiniz Selfie etiketini deneyin. Bir Selfie çıkartması eklemek için Instagram üzerinde fotoğraf veya video çekin ve sağ köşede bulunan gülen yüz simgesine dokunun. 4. Sevdiklerinizi Biliniz Instagram paylaşımlarında gezinirken, ilginç bulduğunuz yayınlara kalp atıyorsunuz. Ama, Instagramın platformda sevdiğin her şeyin bir kaydını tuttuğunu biliyor musun ? Son beğendiğiniz paylaşımları Instagram profilinize yönlendirin ve sağ köşedeki üç noktayı tıklayın. Tüm beğendiğiniz yayınları gördüğünüz “Beğendiğiniz Mesajlar” seçeneğini bulacaksınız. Bu yüzden, birisinin resmini beğenmeden önce dikkat edin, çünkü sevgiliniz bu seçeneği kullanarak sizi gözetleyebilir. 5. Hesabınıza Daha Fazla Güvenlik Ekleyin Günümüzde, hackerlerin kolayca insanların sosyal medya hesaplarını hedef alabilmeleri nedeniyle siber suçun kurbanı haline gelmek çok yaygın. Hesabınızın bu saldırılara karşı güvenli olduğundan emin olmak için Instagram hesabında fazladan bir özellik var.

Instagram Kullananlar İçin 5 Önemli Bilgi

  1. Gönderileri Arşive Gönder

4 yıl önce Instagram’da utandığın utanç verici dövmenizin resmini sildiğini hiç düşündün mü? Ancak, aniden, soruya bağlı olarak, yayınınızın bu gönderi olmadan nasıl görüneceği konusundaki fikri düştü. Bu mesajı sildikten sonra geri gelmeyecek, ancak bu durumdan kaçınmanın başka bir yolu var Arşiv. Bu yayını Arşiv’e gönderebilir ve yayınınızdan kaldırılır, yayınınızı istediğiniz zaman beslemenize geri aktarabilirsiniz. Bu Instagram özelliğini kullanmak için, posta tıklamalarından herhangi birini köşedeki üç noktadan açın.

  1. Bildirimi Açın

Yüzlerce insanı, markayı ve diğer grupları takip etmelisiniz. Gönderi boyunca ilerlemek, asla kaçırmayacağınız bir şeydir. Ancak, feed’inizi bir süre kontrol etmeyi özlemediyseniz, en son Instagram yayına bakmak için bildirimleri açmanız gerekir.

  1. Selfie Sticker’ı yerleştirin

Bu özellikle düzenli hikâye kullanıcıları için en ilginç Instagram özelliği. Normal bir Selfie çekmekten daha ilginç ne olacak? İstediğiniz yere yapıştırabileceğiniz Selfie etiketini deneyin. Bir Selfie çıkartması eklemek için Instagram üzerinde fotoğraf veya video çekin ve sağ köşede bulunan gülen yüz simgesine dokunun.

  1. Sevdiklerinizi Biliniz

Instagram paylaşımlarında gezinirken, ilginç bulduğunuz yayınlara kalp atıyorsunuz. Ama, Instagramın platformda sevdiğin her şeyin bir kaydını tuttuğunu biliyor musun ? Son beğendiğiniz paylaşımları Instagram profilinize yönlendirin ve sağ köşedeki üç noktayı tıklayın. Tüm beğendiğiniz yayınları gördüğünüz “Beğendiğiniz Mesajlar” seçeneğini bulacaksınız. Bu yüzden, birisinin resmini beğenmeden önce dikkat edin, çünkü sevgiliniz bu seçeneği kullanarak sizi gözetleyebilir.

  1. Hesabınıza Daha Fazla Güvenlik Ekleyin

Günümüzde, hackerlerin kolayca insanların sosyal medya hesaplarını hedef alabilmeleri nedeniyle siber suçun kurbanı haline gelmek çok yaygın. Hesabınızın bu saldırılara karşı güvenli olduğundan emin olmak için Instagram hesabında fazladan bir özellik var.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bana Bildir  
Bildir