Cep Telefonu Manset

Galaxy A5 Modelinin 2017 Sürümünü Kullananlara Müjde

Samsung galaxy a5

Daha önceki nesilden Samsung markasına sahip orta sınıftaki akıllı telefon Galaxy A5 2017 modeli, elde edilmiş olan özel bilgilere bakılırsa Android 8.0 Oreo isimli yeni güncellemeyi alacak.

Galaxy A5 2017 için Android 8.0 Oreo güncellemesi!

Boyutuna oran ile güçlü bir kasası ve de donanım özellikleri sayesinde dikkat çekmeyi başaran Galaxy A5 2017 modeli, Android’in 8.0 Oreo isimli güncelemesini alacak. Bugün ortaya çıkmış olan özel bilgilere bakılırsa A5 2017 modelinin Oreo ile ilgili güncellemesi, şu anda yalnızca Hollanda ile Rusya içerisinde resmi bir şekilde yayınlandı.

”A520FXXU4CRDA” şeklindeki bir sürüm kodu bulunan A5 2017 modeline ait Oreo güncellemesinin tam olarak 1.227 MB boyutu bulunuyor. Yeni gelen Samsung Experience 9.0 isimli arayüzünü de beraberinde getirmekte bulunan bu güncellemeyle birlikte, cihazın yeni nesilde üretilen Samsung telefonlardan arayüz açısında hiçbir şekilde farkı kalmamış oluyor.

Galaxy-A5-2017-Güncelleme

Öte yandan bellek yönetiminde gerçekleştirilen iyileştirmelerin yanı sıra daha iyi bir şekilde optimize edilmiş uygulamalarla beraber A5 2017 modeli, performans açısından da çok daha fazla geliştirilmiş bir halde. Son olarak eklemek gerekir ise söz konusu bu A5 2017 modelinin Oreo isimli yeni güncellemesinin ülkemize sunulup sunulmayacak olduğunun halen bilinmediğini söylemeden geçmeyelim. Fakat bu güncellemeyi isteyen deneyime sahip kullanıcılar kendi cihazlarına Hollanda için yayınlanmış olan Rom’u yükleyip bu güncellemeyi rahat bir şekilde keşfedebilirler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Bana Bildir  
Bildir