Far Cry 5 Fiyatı Belli Oldu. İşte Far Cry 5 Türkiye Fiyatı
Ekleyen Tarih 30 May, 2017 Saat 11:43 PM | Kategorisi : Manset, Oyun Haberleri | Yorum 0 Yorum

far cry 5 fiyat

Far Cry 5 Fiyatı Belli Oldu. İşte Far Cry 5 Türkiye Fiyatı

Adlı makalemizde Far Cry 5 fiyat hakkında konuşacağız şöyle ki ; Resmi olarak duyurulan ve ön siparişi açılan Far Cry 5’in 3 farklı paketi bulunuyor Standart Edition hali sadece Far Cry 5’ten oluşuyor. Deluxe Edition ise içerisinde birkaç kozmetik eşya bulunduruyor.Son olarak Gold Edition ise kozmetik eşyalar haricinde bir de Season Pass bulunduruyor.

Oyunu PlayStation 4 için almak isterseniz normal sürümü 269 TL , Deluxe Edition 299 TL ama PlayStation Plus üyesiyseniz, bu fiyat 269 TL oluyor.Oyunun Gold Edition sürümü ise 329 TL‘ye satılıyor.

Eğer oyunu Xbox Store üzerinden Windows 10 veya Xbox One platformunuz için almak isterseniz fiyatlar PlayStation 4 ile aynı olacak.

Son olarak oyunu Windows 10 üzerinden veya konsollardan oynamak istemesseniz yani PC oyuncusuysanız oyun diğer sürümlere göre çok daha ucuz.Far Cry 5’in Standart Edition hali 240 TL‘ye , Deluxe Edition hali 280 TL‘ye son olarak Gold Edition hali 360 TL‘ye uPlay üzerinden satışa sunuluyor.


Bu Konuya Yorum Yapin


fulltekno indir crack indir full program indir teknoloji haberleri
Copyright © 2013-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi, reklam, öneri, ve size ait olan telif hakkı için bize mail adresimizden ulaşabilirsiniz. iletişim: destek@fulltekno.com