Cep Telefonu Manset Teknoloji Haberleri

28 Ekimde Galaxy Note 7 Yeniden Satışa Sunulacak

galaxy-note-7-yuksek-fiyatiyla-turkiye-de-tutar-mi

Samsung’un bataryasındaki sorundan ötürü geri çağırdığı Galaxy Note 7, Avrupa pazarına açılamadan satışları durduruldu. 2 Eylül tarihinde satışa sunulacak olan akıllı telefon, aynı gün geri toplanmaya başladı. Bundan ötürü akıllı telefonu kullanma şansına sadece ön sipariş veren kullanıcılar erişebildi.

Samsung bugün yapılan basın toplantısında Galaxy Note 7’nin ne zaman yeniden Avrupa pazarına döneceğini açıkladı. Güney Koreli şirket, 28 Ekim tarihinde akıllı telefonu satışa sunmayı planladıklarını açıkladı ancak bu tarihin değişebileceğinin de altını çizdi. Yapılan basın açıklamasında şirketin önceliğinin bataryasında sorun olan Galaxy Note 7’leri değiştirmek olduğu, bu nedenle cihazın satışa sunulma tarihinin ileri tarihlere taşınabileceği belirtildi.
Samsung, Amerika ve Güney Kore’deki Galaxy Note 7’lerin %60’ını değiştirdiklerini açıkladı. Birkaç gün içerisinde %10 yükselen bu oranın 1 ay içerisinde %90’ı aşabilme ihtimali yüksek.


3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konuyan gelen yorumlar
0 Yorumlara gelen cevaplar
0 Takip edenler
 
En çok cevap verilen yorum
En yeni yorum dizisi
3 Yorum yazarları
HuciituroMamXRumerTestholli.sidneyeramuts Son yorum yazarları
  Bana Bildir  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
HuciituroMam
Ziyaretçi
HuciituroMam

,

XRumerTest
Ziyaretçi
XRumerTest

Hello. And Bye.

holli.sidneyeramuts
Ziyaretçi
holli.sidneyeramuts

Hello! Thank you in the interest your articles! This is very inviting! Carry on with to write more, with impatience I will mark time for news from you.