Cep Telefonu Manset Teknoloji Haberleri

28 Ekimde Galaxy Note 7 Yeniden Satışa Sunulacak

galaxy-note-7-yuksek-fiyatiyla-turkiye-de-tutar-mi

Samsung’un bataryasındaki sorundan ötürü geri çağırdığı Galaxy Note 7, Avrupa pazarına açılamadan satışları durduruldu. 2 Eylül tarihinde satışa sunulacak olan akıllı telefon, aynı gün geri toplanmaya başladı. Bundan ötürü akıllı telefonu kullanma şansına sadece ön sipariş veren kullanıcılar erişebildi.

Samsung bugün yapılan basın toplantısında Galaxy Note 7’nin ne zaman yeniden Avrupa pazarına döneceğini açıkladı. Güney Koreli şirket, 28 Ekim tarihinde akıllı telefonu satışa sunmayı planladıklarını açıkladı ancak bu tarihin değişebileceğinin de altını çizdi. Yapılan basın açıklamasında şirketin önceliğinin bataryasında sorun olan Galaxy Note 7’leri değiştirmek olduğu, bu nedenle cihazın satışa sunulma tarihinin ileri tarihlere taşınabileceği belirtildi.
Samsung, Amerika ve Güney Kore’deki Galaxy Note 7’lerin %60’ını değiştirdiklerini açıkladı. Birkaç gün içerisinde %10 yükselen bu oranın 1 ay içerisinde %90’ı aşabilme ihtimali yüksek.

3 Replies to “28 Ekimde Galaxy Note 7 Yeniden Satışa Sunulacak

  1. Hello! Thank you in the interest your articles! This is very inviting! Carry on with to write more, with impatience I will mark time for news from you.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.